פאות דורון פסקינו – פאה איכותית משיער טבעי 100%

טריכוטילומניה – תלישת שיער

פתרונות טריכוטילומניה מתקדמים לתלישת שיער

תוכן עניינים

טריכוטילומניה - טיפולים מקצועיים להתמודדות עם תלישת שיער

תלישת שיער, או בשמה המקצועי -טריכוטילומניה היא הפרעה במסגרתה חשים דחף כפייתי או צורך בלתי נשלט לתלוש שיערות מהגוף (בעיקר באזור הראש)  ומאופיינת בדחף אובססיבי למרוט את השיער.

בעת תלישת שיערות במצב של טריכוטילומניה לא מדובר ברצון לגרום לכאב – מאחר והפעולה של תלישת השיער אינה גורמת לכאב מיוחד. מה שכן יוצרת פעולת התלישה – היא ריגוש פנימי שברגעים הקודמים לפעולת "המריטה" עצמה, ולצד זאת, תחושת ההקלה והסיפוק הנלווים לה לאחר תלישת השיער.

תלישת שיער נפוצה יותר אצל נשים ונפוצה אפילו יותר בקרב ילדים. הבעיה של טריכוטילומניה בחלק ניכר מהמקרים הופכת להיות כרונית ועלולה להימשך שנים רבות.

בעקבות המריטה החוזרת שוב ושוב של השיער כתוצאה של טריכו –  נוצרות קרחות, דלילות וחורים של אזורים חסרי שיער באזור התלישה, שבעקבותיהם מתהווה הצורך האסתטי לכיסוי והסתרת קרחות שיער על הקרקפת, שאותו מנסים לטשטש ולהסתיר בדרכים שונות, עם דגש על טיפול מקצועי מסור, רגיש ותומך, רצוי בליווי צמוד של גורם מקצועי עם המלצות, נסיון ותוצאות מוכחות לאורך זמן.

טריכוטילומניה - תלישת שיער

פתרונות מהירים לתלישת שיער - מותאמים אישית

קיימות בשוק מספר דרכים מתקדמות להתמודדות עם טריכוטילומניה, בעיקר עבור נשים המתמודדות עם הבעיה ועם הקשיים הנפשיים והאסתטיים השלובות בה –  ומחפשות פתרונות אסתטיים, מהירים ואיכותיים.

דורון פסקינו והצוות המקצועי מעמיד לרשותכם מגוון פתרונות איכותיים ומתקדמים ובעיקר את המוניטין והניסיון המקצועי העשיר והמוכח שלו ושל הצוות המסור  – כדי להעניק לך את הפתרון המקצועי והאיכותי ביותר עם ליווי ויחס אישי.

אנו מתאימים את הפתרון האופטימלי לראש ולשיער בהתאם לצרכים הייחודיים של כל לקוחה,  בהתחשב בסוג הבעיה המדויק. הפתרונות משלבים שימוש בתוספות משיער טבעי 100% בהתאמה מלאה לשיער הטבעי של הלקוחה באמצעות שזירה או חיבורים נסתרים מתקדמים אשר אינם מזיקים לשיער. זאת,  כדי להעניק לך מראה טבעי, שופע ומלא נפח וברק בכל האזורים בקרקפת בהם היתה בעיית תלישה ואזורים דלילים בשיער.

שיטות טיפול בתלישת שיער

טריכוטילומניה - תלישת שיער  מילוי שיער נקודתי או אזורי

מילוי שיער לאחר תלישת שיער נדרש במקומות מדויקים ( לפעמים ביותר מאשר מקום אחד). מילוי השיער נעשה באמצעות חיבור מתקדם של שיער טבעי 100% וחיבורו לשיער הקיים מבלי לגרום נזק לשיער.

חיבור איכותי של מילוי באמצעות תוספת שיער טבעי, מתאפיין בין היתר בשימוש בשיטות מתקדמות ובעיקר בתוצאה ובאופן שבו לא ניתן כמעט להבחין בנקודות החיבור של השערות.

תוספת השיער בתהליך עשויה משיער טבעי ומשתלבת באופן מושלם בנראות של השיער המקורי. השימוש בתוספת שיער מאפשר לאזור שנתלש להתאושש ולהצמיח שיער מחדש.

במקרים אשר בהם אזור תלישת השיער הוא רחב וגדול, או שקיימים מספר גדול של  אזורי תלישה שונים, חשוב לבצע ולהתאים פאה או תוספת מיוחדת שתסתיר תכסה את כל אזורי התלישה. הפאה או התוספת עשויה משיער טבעי המותאם בדיוק למרקם השיער, כיוון צמיחת השיער וגוון השיער של הלקוחה – למראה טבעי ושופע, ללא רמז לקרחות או לאיזורים דלילים בשיער (ללא פגיעה של השיער).

אין קיצורי דרך – תוצאה איכותית דורשת ניסיון מקצועי עם תוצאות מוכחות!

טריכוטילומניה - תלישת שיער  מיקרופיגמנטציה

מיקרופיגמנטציה היא שיטת מילוי שיער המתבצעת על ידי הזרקת פיגמנטים לאזור תלישת השיער בקרקפת. הפיגמנטים המוזרקים לקרקפת מכילים חומרי צבע מתקדמים, המוזרקים במומחיות בסמוך לשורש השערה ויוצרת מראית עין של צמיחת שיער רעננה.

הפיגמנטים המיוחדים עמידים לשנים ארוכות בפני לחות, חום וקור – ודורשים תחזוקה מינימלית. השיער הקיים נשאר במקומו עם צמיחה טבעית כפי שהיה עוד כה ולצידו האיזורים עם הפגמנטים המיוחדים היוצרים מראה המדמה  שיער אמיתי.

טריכוטילומניה - תלישת שיער  טיפול משולב (שילוב שיטות)

מומלץ לשלב בין הטיפולים  האסתטיים המתקדמים בטריכוטילומניה בקרקפת  הניתנים ע"י דורון פסקינו, לבין טיפולים רפואיים/פסיכולוגים חיצוניים בטריכוטילומניה ע"י אנשי מקצוע חיצוניים של הלקוח (למען הסר ספק, טיפולים רפואיים/פסיכוליים אינם בטיפולו או באחריותו של דורון פסקינו). 

כאשר המטופל/ת נוכח/ת לראות בהעלמותן של הקרחות מהקרקפת ובתוצאות הפתרון האסתטי (שקיימת בו גם תרומתה האישית להצלחה) מתגברים הרצון, המיקוד והמוטיבציה של המטופל/ת לשמור על ההישג ומבורך ולא להמשיך "לחבל" בתוצאות היפות שהושגו בעמל רב.
השילוב הנ"ל  יחד עם הטיפולים האסתטיים המקצועיים משיגים לרוב את התוצאות הטובות ביותר לאורך זמן, תוך התאמה מיטבית לצרכים המדוייקים והייחודיים.

אנו, בדורון פסקינו, נשמח להעמיד לרשותך את כל הניסיון והמקצועיות שצברנו במשך השנים בתחום, ללוות אותך במסירות, בדיסקרטיות וברגישות – להשגת המטרה המשותפת למראה טבעי ובריא, גם במקרים מורכבים של תלישת השיער.

מעוניינת בפתרון מהיר ואיכותי לשיערך ?

אשמח לענות על כל שאלה ולעמוד לרשותך בכל צורך.
נשמח לארח אותך בפרטיות מוחלטת במשכננו החדש והמתקדם בקניון ביאליק ברמת גן, ולהעניק לך שירות מסור ומקצועי.
שלך , דורון פסקינו

לתיאום פגישה ויעוץ ללא התחייבות

יצירת קשר ותיאום פגישה

דלילות שיער - פתרונות לשיער דליל

נושאים נוספים שאולי יענינו אותך

דילוג לתוכן