פאות דורון פסקינו – פאה איכותית משיער טבעי 100%

תוספות שיער

תוספות שיער טבעי איכותי - למראה מושלם

תוספת שיער טבעי ואיכותי - שידרוג מושלם תוך שעה

תוספות שיער מהוות אמצעי אסתטי מושלם לשיער ועיצוב המראה,  למגוון שימושים אסתטיים של: עיצוב, מילוי, אופנה ושדרוג המראה. חלק מהסיבות קשורות לבעיות הנובעות משיער דליל מסיבות גנטיות, מחלות או חוסר טיפוח.

תוספות שיער איכותיות משיער טבעי בתולי – משמשות כאמצעי אופטימלי לשדרוג המראה, לצד הארכות שיער, מילוי ועיבוי שיער.

נשים רבות עושות שימוש בתוספת שיער לא רק לצורך מילוי שיער דליל, אלא גם ככלי לרענון המראה עם שילוב תוספת השיער כמרכיב אופנתי-אסתטי.

התהליך אינו כרוך במאמץ רב או בהוצאות גדולות וניתן לביצוע מרשים ומעוצב במהירות רבה. גם תחזוקת תוספת השיער פשוטה וידידותית מאוד, ניתן לחפוף את השיער כבעבר, להתקלח, להיכנס לים ולעצבו כמו שיער רגיל. כך שכל אישה אשר הוסיפה שיער ממשיכה להתנהל עם שערך כבעבר .

תוספות שיער דורון פסקינו תוספת שיער

אנו דואגים למראה שלך - וגם לבריאותך לאורך זמן

אם בעבר היה מקובל לחבר את התוספת באמצעות דבקים או שעווה, שהיו מקשים על סירוק השיער ויוצרת נזקים, הרי שכיום באמצעות טכנולוגיה מודרנית ניתן לבצע את החיבור באמצעים מתקדמים של פולימרים זעירים וסתרים באמצעות הדבקה קרה ושיטות שאינן חושפות את מיקום החיבור ואינן מזיקות לשיער או לקרקפת.

מרבית תוספות השיער (יחידות השיער) הקיימות השוק השיער בישראל עשויות משיער טבעי מעובד, שמשמעותו עיבוד באמצעות כימיקלים. מרבית הפרסומים אינם מציינים זאת במפורש ומסתפקים בציון "מקור השיער" ( אירופאי, רוסי, אוקראיני ) וכד' המהווה "עלה תאנה" המכסה את האמת הפשוטה. השיער מעובד בכימיקלים, עם כל המשמעויות הנלוות לכך ולבריאותך.

דורון פסקינו, כמומחה רב שנים בתחום השיער, משתמש אך ורק בשיער טבעי בתולי מנשים וילדות, ללא שום תהליכי עיבוד וללא כימיקלים מזיקים.

ברשותנו מאגר השיער והמבחר הגדול והמגוון ביותר בישראל לכל סוגי השיער בכל צבע, גוון, מרקם או אורך שיתאים לרצונות ולחלום האישי, הפרטי שלך.

אנו מייצרים פאות רפואיות מתקדמות לחולות אונקולוגיות, העשויות משיער טבעי כולל אפשרות ליצירת פאה משיער הלקוחה.

אנו דואגים גם לטפח את תחזוקת השיער ע"י פעולות תחזוקה קצרות ומועילות,  המבוצעות לאחר הארכת שורשי השיער המקוריים שלך והתאמתם לאורך החדש תוך חיסכון כספי ניכר לאורך זמן.

דורון פסקינו והצוות המסור מעמיד לרשותך מגוון של פתרונות מתקדמים ומקצועיים ומהירים לשלל של אתגרים כולל טיפול מתקדם בשיער דלילתלישת שיער (טריכוטילומניה),  טיפול טבעי במקרי אלופציה אראטה ועוד. כל הטיפולים ניתנים הכל תחת קורת גג מקצועית נעימה ומסורה.  

אנו נתאים במדויק את הפתרון הטוב ביותר עבורך בהתאם לצורך המדויק שלך. ככל שידרש נדע גם לשלב שיטות חדשניות מתקדמות נוספות לצורך חיבור תוספות השיער האופן נסתר לרבות באמצעות רשתות דקות עם נקודות חיבור נסתרות למראה טבעי ושופע.

3 דקות ימחישו לך את כל ההבדל בסרטון הבא

יתרונות תוספת שיער טבעי בתולי בהתאמה אישית

תוספות שיער  ניתן לייצר אצלנו את כל סוגי תוספות שיער בהתאמה אישית באמצעות תפירה ייחודית במקום. המתבצעת ע"י 2 תופרות מקצועיות.

תוספות שיער  דורון פסקינו חתום על  פיתוחים חדשניים בהתאמה אישית בתחום תוספות השיער, אשר הוצגו גם בתוכניות טלוויזיה וכתבות בעיתונות

תוספות שיער פיתוח מיוחד לעיבוי השיער באמצעות רשת עדינה, דמוית קרקפת, בהתאמה אישית לעוצמת הדלילות,

תוספות שיער התוצאה הסופית – מראה  טבעי לחלוטין ולא ניתן להבחין כי מדובר בתוספת שיער .

תוספות שיער הנראות הטבעית של תוספת השיער נשארת לתמיד. יחידת השיער לא משנה את צבעה או את המרקם.

תוספות שיער פיתוח שיטת חיבור מיוחדת לתוספת השיער, ללא דבקים שאינה פוגעת בשיער או בקרקפת ,ונעשית בנקודות אחיזה מסביב ליחידה .

תוספות שיער כל בעיה בתוספת השיער המצריכה תיקון או מילוי נעשית אצלנו במקום על ידי תופרות מקצועיות. 

תוספות שיער תוספות השיער שלנו אווריריות ולא מורגשות , ניתן לחפוף ,לצבוע וגם לעשות גוונים מה לא ניתן לעשות בתוספות אחרות שעברו עיבוד כימי.

למי מתאימה תוספת  שיער?

  • עבור נשים הסובלות מדלילות שיער ומעוניינות להוסיף נפח
  • עבור נשים עם שיער דליל המבקשות להוסיף אורך ומילוי לשיער
  • נשים המעוניינות במראה שיער ארוך איכותי באופן מהיר ובהשקעה משתלמת לאורך זמן 
  • נשים המעוניינות בשינוי מהיר והארכת שיער מידית (תוך שעה )

אנו לא מתפשרים על המראה שלך

אנו לא מתפשרים על איכות ושירות. היתרונות המרכזיים של שיטות החיבור המתקדמות של דורון פסקינו – מאפשרות לך לקבל תוצאה מושלמת של שיער שופע ומלא, עם תחושה נפלאה וטבעית שהשיער הוא חלק בלתי נפרד ממך, מבלי לפגוע בשיערך הטבעי  .

השיטה מתאימה לנשים שאינן מתפשרות על פחות מהטוב ביותר.

מעוניינת בתוספת שיער איכותית באמת?

אשמח לענות על כל שאלה ולעמוד לרשותך בכל צורך.
נשמח לארח אותך בפרטיות מוחלטת במשכננו החדש והמתקדם בקניון ביאליק ברמת גן, ולהעניק לך שירות מסור ומקצועי.
שלך , דורון פסקינו

לתיאום פגישה ויעוץ ללא התחייבות

יצירת קשר ותיאום פגישה

דלילות שיער - פתרונות לשיער דליל

נושאים נוספים שאולי יענינו אותך

דילוג לתוכן