דורון פסקינו – פתרונות מתקדמים לשיער דליל תוספות שיער והארכות שיער

פאות רפואיות

פאה רפואית מושלמת - פאות רפואיות לחולות סרטן וטיפול אונקולוגי

פאה רפואית איכותית לשיער...ולנשמה

המראה החיצוני חשוב לכולנו, נשים וגברים כאחד. לשיערנו תפקיד משמעותי בנראות, בתחושה הכללית ובביטחון העצמי. יש שיאמרו אפילו בתחושת הזהות עצמה . אנו, בדורון פסקינו מתמחים ביצירת פאות משיער טבעי, עם התמחות מיוחדת בפאות רפואיות מתקדמות. 

פאות רפואיות, נועדו לתת מענה טבעי ומדויק לאחד מהחששות המשמעותיים, הקשורים בתוצאות טיפולים רפואיים כדוגמת טיפול כימותרפי במחלת הסרטן ומחלות אחרות היוצרות נשירת שיער, דלילות שיער, קרחות או פגיעה משמעותית בנפח השיער והידללות . נשים רבות בוחרות להסתייע בפאה משיער טבעי במסגרת התמודדות עם המחלה, כדי להמשיך ולקיים שגרת חיים רגילה ככל האפשר, מבלי "להסגיר" ולחשוף את המצב הבריאותי , לצד הצורך לשמור על מראה מטופח, אסתטי וטבעי לחלוטין.

פאה רפואית משיער טבעי טהור – למראה מושלם וטבעי

פאות רפואיות משיער טבעי מהוות פתרון אידיאלי ומתקדם. פאה רפואית מתקדמת,  מותאמת במדויק ובאופן מושלם למבנה האנטומי של הראש והקרקפת ונראית כחלק טבעי ובלתי נפרד מהמראה והתחושה הכללית.

אנו, בדורון פסקינו, מכירים מקרוב את הרגישות והצרכים הייחודיים, הקשורים בהתמודדות של נשים עם נשירת שיער כתוצאה ממחלת הסרטן ומסיבות רפואיות, זה שנים רבות, גם במסגרת תרומתנו לקהילה בבתי חולים בעבודה עם חולות סרטן ובמחלקות האונקולוגיות.

אנו מקפידים של שמירת פרטיות ודיסקרטיות מלאה של לקוחתנו,  כולל מפגשים פרטיים, אישיים לצורך ייעוץ מקצועי פרטני, בחירת גוון הפאה, יחידת השיער, מדידות והתאמת הפאה, יחד עם ליווי אישי, צמוד ומסור לאורך כל הדרך.

פאה רפואית משיער הלקוחה – כבר באותו היום

אנו מתמחים בתפירת פאה רפואית משיער הלקוחה, בתהליך מהיר, מתקדם וחדשני, המאפשר למטופלת להשתמש בפאה מתקדמת העשויה משיערה האמיתי (זאת כמובן במידה ושיערך מלא וארוך לפני הטיפולים הרפואיים). הפאה מותאמת ונתפרת כבר באותו היום, ותוכל לשמש אותך בהצלחה גם במהלך תהליך ההחלמה ובהמשך גם כתוספת שיער איכותית תוך חסכון כספי ניכר.

פאות רפואיות לחולות סרטן אונקולוגיות

6 טיפים ויתרונות פאה רפואית מתקדמת - בדרך להחלמה

  מראה מושלם לאורך זמן – שיער טבעי בתולי אינו מתבלה ובכך שומר על מראה מושלם לאורך זמן. לכן חשוב שהפאה הרפואית ומעטפת הקרקפת יהיו באיכות הגבוהה ביותר ויותאמו על ידי גורם מקצועי מיומן ומנוסה, במיוחד בתחום הפאות הרפואיות.

  פאה רפואית משיער הלקוחה … מומלץ לבדוק את האפשרות להכנת פאה מותאמת אישית משערך שלך. הכנת הפאה והתאמתה מבוצעת באותו היום.  

  לאחר סיום הטיפולים ניתן להשתמש עם פאה רפואית גם כתוספת שיער, או לצורך הארכת שיער, כולל בחלק העליון. כך שניתן "לדלג" על השלב של הליכה עם שיער קצר בסיום הטיפולים, תוך חסכון כספי ניכר.  

  לא כל הנוצץ זהב הוא… ישנה משמעות וחשיבות אמיתית לניסיון המקצועי, לאיכות השיער הטבעי, ללא עיבוד כימי, המיומנות ומעטפת השירות וההתאמה האישית המעמיקה.

  התאמה אישית – בשונה מרכישת פאה מוכנה, בדורון פסקינו כל הפאות הרפואיות מיוצרות במקום בהתאמה אישית מושלמת ללקוחה, עם שירות תיקונים והתאמות צמוד ומהיר במקרה הצורך. כולל שתי תופרות מקצועיות  ומאגר שיער טבעי עצום תחת קורת גג אחת.

  אל תתפשרי על איכות. אנו מאחלים  לך בריאות שלמה והחלמה מהירה מקרב לב !   נשמח ללוות אותך מקרוב, במסירות, במקצועיות וברגישות כדי שתוכלי להיראות נהדר ולהרגיש נהדר לא פחות.

פאה רפואית איכותית עם שירות מסור ומקצועי

20 שנות ניסיון עשיר תורמות חלק משמעותי להבדל בין – מראה טוב למראה מצוין. בין פאה רפואית מוצלחת לבינונית. ובין שירות מסור ומקצועי לבין היתר.

קיימים בשוק מאות סוגי שיער לפאות רפואיות / פאות לחולות סרטן ומחלימות מטיפולי כימותרפיה : פאות סינטטיות, משולבות, שיער טבעי מעובד, רוסי, אוקראיני מזרח אירופאי ועוד גם בחנויות אונליין.

אנו, בדורון פסקינו משתמשים לצורך פאה רפואית בשיער טבעי בלבד. המופק משיער בתולי ואיכותי של נשים וילדות. ללא טיפול כימי ללא "עיבוד" כימי וללא שילוב תהליכים עם כימיקלים.

ברשותנו קיים מאגר השיער הטבעי מהגדולים בישראל. עם מבחר גוונים עצום. המשמש גם להארכות שיערתוספות שיער לצד היכולת להתאים את הפאה באופן מדויק למבנה האנטומי של ראשך,  בהתאם למאפיינים השונים והמדויקים של שיערך  (מרקם השיער, עובי השערה, מרקם מדוייק ועוד) .

ניתן להצמיד את הפאות הרפואית, באופן קבוע, ובכך לאפשר שגרת חיים רגילה לחלוטין כולל חפיפת השיער, פן, שינה, וכד' לחופש מוחלט ולתחושה טבעית כאילו מדובר בשיער הטבעי איתו נולדת.

 

פאה טבעית חדשנית 

פתרון חדשני נוסף למראה טבעי ואיכותי – הוא פיתוח יחידת שיער קטנה ודקה המתחברת לפאה בחלקו הקדמי של הראש בכדי לאפשר ללקוחה למשוך את שיערה בחופשיות גם לאחור, מבלי שיורגש לרגע שמדובר בפאה.

דקה אחת מזמנך תמחיש לך את כל ההבדל בפאה רפואית

מעוניינת בפאה רפואית איכותית עם שירות מסור ואישי?

אשמח לענות על כל שאלה ולעמוד לרשותך בכל צורך.
נשמח לארח אותך בפרטיות מוחלטת במשכננו החדש והמתקדם בקניון ביאליק ברמת גן, ולהעניק לך שירות מסור ומקצועי.
שלך , דורון פסקינו

לתיאום פגישה ויעוץ ללא התחייבות

יצירת קשר ותיאום פגישה

דלילות שיער - פתרונות לשיער דליל

נושאים נוספים שאולי יענינו אותך

Call Now Button
שינוי גודל גופנים
ניגודיות
to top