פאות דורון פסקינו – פאה איכותית משיער טבעי 100%

פאות רפואיות

פאה רפואית לחולות סרטן ומטופלות אונקולוגיות משיער הלקוחה פאות רפואיות, פאות

פאה רפואית איכותית לשיער...ולנשמה

המראה החיצוני חשוב לכולנו, נשים וגברים כאחד. לשיערנו תפקיד משמעותי בנראות, בתחושה הכללית ובביטחון העצמי. יש שיאמרו אפילו בתחושת הזהות עצמה . אנו, בדורון פסקינו מתמחים ביצירת פאות משיער טבעי, עם התמחות מיוחדת בפאות רפואיות מתקדמות, כולל פאה משיער הלקוחה, לפני הטיפולים,  המיוצרת ומותאמת בדיוק לראשך בשירות מהיר ומסור – מהיום למחר.

פאות רפואיות, נועדו לתת מענה טבעי ומדויק לאחד מהחששות המשמעותיים, הקשורים בתוצאות טיפולים רפואיים, כדוגמת טיפול כימותרפי במחלת הסרטן ומחלות אחרות היוצרות נשירת שיער, דלילות שיער, קרחות או פגיעה משמעותית בנפח השיער והידללות . נשים רבות בוחרות להסתייע בפאה משיער טבעי במסגרת התמודדות עם המחלה, כדי להמשיך ולקיים שגרת חיים רגילה ככל האפשר, מבלי "להסגיר" ולחשוף את המצב הבריאותי , לצד הצורך לשמור על מראה מטופח, אסתטי וטבעי לחלוטין. 

פאה רפואית משיער טבעי טהור – למראה מושלם וטבעי

פאות רפואיות משיער טבעי מהוות פתרון אידיאלי ומתקדם. פאה רפואית מתקדמת,  מותאמת במדויק ובאופן מושלם למבנה האנטומי של הראש והקרקפת ונראית כחלק טבעי ובלתי נפרד מהמראה והתחושה הכללית.

אנו, בדורון פסקינו, מכירים מקרוב את הרגישות והצרכים הייחודיים, הקשורים בהתמודדות של נשים עם נשירת שיער כתוצאה ממחלת הסרטן ומסיבות רפואיות, זה שנים רבות, גם במסגרת תרומתנו לקהילה בבתי חולים בעבודה עם חולות סרטן ובמחלקות האונקולוגיות.

אנו מקפידים של שמירת פרטיות ודיסקרטיות מלאה של לקוחתנו,  כולל מפגשים פרטיים, אישיים לצורך ייעוץ מקצועי פרטני, בחירת גוון הפאה, יחידת השיער, מדידות והתאמת הפאה, יחד עם ליווי אישי, צמוד ומסור לאורך כל הדרך.

פאה רפואית משיער הלקוחה – מהיום למחר

אנו מתמחים ביצירת פאה רפואית משיער הלקוחה, בתהליך מהיר, מתקדם וחדשני, המאפשר למטופלת להשתמש בפאה מתקדמת העשויה משיערה האמיתי (זאת כמובן במידה ושיערך מלא וארוך לפני הטיפולים הרפואיים). הפאה מותאמת ונתפרת כבר באותו היום, ותוכל לשמש אותך בהצלחה גם במהלך תהליך ההחלמה ובהמשך גם כתוספת שיער איכותית תוך חסכון כספי ניכר 

פאות רפואיות לחולות סרטן אונקולוגיות

פאות יחודיות לחולות סרטן/עיצוב אישי ותמיכה מלאה .

חשיבות השמירה על מראה חיצוני היא חלק מאוד חשוב מאיכות החיים ובעיקר לבריאות המחלה.

הנפש שלנו מאוד פגועה ונילחצת במיוחד מהמראה שאמור להשתנות. בדרך כלל לרוב האנשים אין בעיה להתמודד וכמובן שאף אחת לא מעוניינת שירחמו עליה או ירגישו בהבדל.

הטיפול האישי שאנו מציעים בתחום הפאות הרפואיות הוא פורץ דרך.

אנו מספרים את שיערך בבוקר ועוד באותו היום הוא מוחזר אלייך לתוך הפאה כך שאת לא תרגישי בהבדל כי זה שיערך הטבעי.(לא חובה להשתמש בשיערך הטבעי יש לנו בנק שיער משיער טבעי בתולי ברמה הגבוהה ביותר  שניתן להשתמש בו).

ועוד יתרון חשוב בסיום הטיפולים ששיערך חוזר לאורך של 

4-5 ס"מ אנו ניקח אותו מהפאה ונחבר לך אותו על ידי הארכת שיער כך שלאורך כל הדרך השיער שלך משמש אותך והמראה הטבעי שלך לא משתנה.

ההשפעה על איכות החיים במהלך הטיפולים הרפואיים וגם לאחר מכן לא תשתנה ותעברי את זה בקלות.ההבדלים בין פאה משיער טבעי לפאה רגילה?

6 טיפים ויתרונות פאה רפואית מתקדמת - בדרך להחלמה

פאות רפואיות  מראה מושלם לאורך זמן – שיער טבעי בתולי אינו מתבלה ובכך שומר על מראה מושלם לאורך זמן. לכן חשוב שהפאה הרפואית ומעטפת הקרקפת יהיו באיכות הגבוהה ביותר ויותאמו על ידי גורם מקצועי מיומן ומנוסה, במיוחד בתחום הפאות הרפואיות.

פאות רפואיות  פאות משיער הלקוחה –  התמחות בהכנת פאה מותאמת אישית משערך שלך. הכנת פאה משיער הלקוחה והתאמתה מבוצעת בשירות מהיר מהיום למחר .  

פאות רפואיות  לאחר סיום הטיפולים ניתן להשתמש עם פאה רפואית גם כתוספת שיער, או לצורך הארכת שיער, כולל בחלק העליון. כך שניתן "לדלג" על השלב של הליכה עם שיער קצר בסיום הטיפולים, תוך חסכון כספי ניכר.  

פאות רפואיות  לא כל הנוצץ זהב הוא… ישנה משמעות וחשיבות אמיתית לניסיון המקצועי, לאיכות השיער הטבעי, ללא עיבוד כימי, המיומנות ומעטפת השירות וההתאמה האישית המעמיקה.

פאות רפואיות  התאמה אישית – בשונה מרכישת פאה מוכנה, בדורון פסקינו כל הפאות הרפואיות מיוצרות במקום בהתאמה אישית מושלמת ללקוחה, עם שירות תיקונים והתאמות צמוד ומהיר במקרה הצורך. כולל שתי תופרות מקצועיות  ומאגר שיער טבעי עצום תחת קורת גג אחת.

פאות רפואיות  אל תתפשרי על איכות. אנו מאחלים  לך בריאות שלמה והחלמה מהירה מקרב לב !   נשמח ללוות אותך מקרוב, במסירות, במקצועיות וברגישות כדי שתוכלי להיראות נהדר ולהרגיש נהדר לא פחות.

יצירת קשר מהיר

אשמח לענות על כל שאלה ולעמוד לרשותך בכל צורך.
נשמח לארח אותך בפרטיות מוחלטת במשכננו החדש והמתקדם בקניון ביאליק ברמת גן, ולהעניק לך שירות מסור ומקצועי.
שלך , דורון פסקינו

לתיאום פגישה ויעוץ ללא התחייבות

יצירת קשר ותיאום פגישה

דלילות שיער - פתרונות לשיער דליל

מה נעבור ביחד

פאה רפואית איכותית עם שירות מסור ומקצועי

למעלה מ 20 שנות ניסיון מקצועי עשיר ומאות לרוחות מרוצות  תורמות חלק משמעותי להבדל בין – מראה טוב למראה מצוין. בבבדל שבין פאה רפואית מוצלחת לבין פאה בינונית. ולא פחות חשוב מכך – ההבדל בין שירות מסור ומקצועי לבין היתר.

קיימים בשוק מאות סוגי שיער לפאות רפואיות / פאות לחולות סרטן ומחלימות מטיפולי כימותרפיה : פאות סינטטיות, משולבות, שיער טבעי מעובד, רוסי, אוקראיני מזרח אירופאי ועוד .

חשוב לדעת !! בדורון פסקינו משתמשים בשיער טבעי בלבד ובתולי בלבד לצורך הכנת פאה רפואית . השיער האיכותי לפאה מופק משיער בתולי ואיכותי של נשים וילדות. ללא טיפול כימי וללא "עיבוד" כימי,  או חלילה שילוב תהליכים עם כימיקלים.

ברשותנו קיים מאגר השיער הטבעי מהגדולים בישראל. עם מבחר גוונים עצום. המשמש גם להארכות שיערתוספות שיער לצד היכולת להתאים את הפאה באופן מדויק למבנה האנטומי של ראשך,  בהתאם למאפיינים השונים והמדויקים של שיערך  (מרקם השיער, עובי השערה, מרקם מדוייק ועוד) .

ניתן להצמיד את הפאות הרפואית, באופן קבוע, ובכך לאפשר שגרת חיים רגילה לחלוטין כולל חפיפת השיער, פן, שינה, וכד' לחופש מוחלט ולתחושה טבעית כאילו מדובר בשיער הטבעי איתו נולדת.

פאה טבעית חדשנית 

פתרון חדשני נוסף למראה טבעי ואיכותי – הוא פיתוח יחידת שיער קטנה ודקה המתחברת לפאה בחלקו הקדמי של הראש בכדי לאפשר ללקוחה למשוך את שיערה בחופשיות גם לאחור, מבלי שיורגש לרגע שמדובר בפאה.

טיפים לבחירת הפאה הנכונה עבור חולות אונוקולוגיות.

סוגי השיער :

יש סוגי שיער שונים בעולם אנחנו נתמקד רק בסוגים הטבעיים מהנמוך לאיכותי ביותר.

פאות רפואיות השיער הסיני: שיער טבעי שעובר עיבוד מצבע חום כהה לכל גווני השיער ומגיע חלק. בדרך כלל לאחר מספר חפיפות מאבד מהאיכות שלו.

פאות רפואיות השיער ההודי: שיער טבעי שמגיע בצבע חום כהה ועובר עיבוד לכל הצבעים יותר איכותי מהסיני ויותר עמיד לצבעים אך גם לאחר חפיפות ניראה יותר ייבש ומצריך טיפול שומני/קרם.

פאות רפואיות השיער האוזבקי או הטורקי : שיער טבעי שמגיע בצבע חום כהה וגם מעט בהיר יותר. יותר איכותי שלא עובר עיבוד חזק מידי של צבע. סוג השיערה מעט עבה יותר ושומר על איכות השיערה לאורך זמן.

פאות רפואיות השיער הארופאי/אוקריאני רוסי: שיער טבעי שמגיע בצבעים בהירים מחום בהיר עד לבלונד מאוד איכותי דק מאוד ונעים מאוד בדרך כלל עובר ניקיון לפי אורך בכדי לקבל ברק יפה יותר.

פאות רפואיות השיער הבתולי: לדעתי הטוב ביותר זה שיער שנילקח ישירות מראש הלקוחה ולא עובר שום תהליך של ניקיון ועיבוד ומועבר ישירות לפאה בכדי לקבל מראה טבעי כמו של ראש החולה האונוקולוגית.

פאות רפואיות בשיער הבתולי הטבעי יש היום גם מתולתל ומקורזל שלא עובר עיבוד מה שלא היה ניתן להשיג בשנים שעברו.

פאות רפואיות לאחר שבחרנו את סוג השיער חשוב:

א.לקחת מידת ראש מדויקת שהפאה לא תזוז.

ב. בחירת החלק הקדמי של הפאה ( הסקין או הלייס)

שיהיה דק מאוד שלא ירגישו בנפח מקדימה.

ג. קלות הפאה כי לא נעים שיש משקל כבד וחם לנו.

ד. התספורת ועיצוב הפאה חשוב לספר נכון ולדלל אותה כמו בשיער טבעי.

ה. עדיף תמיד ללכת עם דירוג ולא קו אחד שמזכיר פאה במידה וזה רצונך אז לדלל את סוף השיערה ולא מלא מידי.

 

פאה רפואית ופאה משיער הלקוחה - סרטון

אנו לא מתפשרים על המראה שלך ועל בריאותך

תפישת החיים שלנו ברורה וארוכת שנים – אנו לא עושים פשרות של איכות על בריאותך או על המראה הטבעי שלך !

אנו נעשה מעל ומעבר כדי להתאים לך את הפתרון הטבעי המיטבי והאיכותי ביותר, והכל תוך הקפדה יתרה על בריאותך ומניעת חשיפתך לכימיקלים ורעלים.

כל הפתרונות האיכותיים של דורון פסקינו עשויוים משיער טבעי בתולי שלא עבר עיבוד בכימיקלים  (לרבות פאות משיער הלקוחה .

לשירותך מאגר שיער ענק ומגוון תחת קורת גג אחת – המאפשר לך לקבל כבר את הפיאה כבר באותו היום לתוצאה מושלמת ואיכותית של שיער טבעי שופע כשהשיער מרגיש כמו  חלק בלתי נפרד ממך.

נשמח לעמוד לרשותך  במהירות, בדיסקרטיות ובמקצועיות, באוירה נעימה ומסורה – כדי להתאים עבורך את הפתרון הטבעי והאיכותי ביותר, בהתאמה אישית מדויקת לצרכים הייחודים שלך.

יצירת קשר מהיר

אשמח לענות על כל שאלה ולעמוד לרשותך בכל צורך.
נשמח לארח אותך בפרטיות מוחלטת במשכננו החדש והמתקדם בקניון ביאליק ברמת גן, ולהעניק לך שירות מסור ומקצועי.
שלך , דורון פסקינו

לתיאום פגישה ויעוץ ללא התחייבות

יצירת קשר ותיאום פגישה

דלילות שיער - פתרונות לשיער דליל

נושאים נוספים שאולי יענינו אותך

דילוג לתוכן